категорії: блоґ-запис

19-20 грудня у Львові відбувся Фестиваль музичного відео Videologia

теґи: Videoogia, Wiz-Art

19-20 грудня відбувся Фестиваль музичного  відео Videologia. Відвідувачі з багатьох міст України приїхали до Львова, аби переглянути програму фестивалю. Незважаючи на несприятливу погоду надворі, в Палаці мистецтв панувала атмосфера драйву, де кожен міг насолодитись аудіо-візуальними перформенсами від ді-джеїв та ві-джеїв, які виступали між сеансами.      100 однохвилинних  фільмів, більше 40 оригінальних відеокліпів,  культові музичні фільми, а також  вечірка «T-shirt Party» в Music Lab, де всі згадали тінейджерське минуле під відеокліпи 90-их – все це подарувала Львову Videologia в останні дні 2009 року.      

Videologia стала не тільки місцем жвавого спілкування і обговорення музичних фільмів, а також поштовхом для багатьох створити власні шедеври музичного відео.  20 грудня також відбувся показ фільмів, надісланих на конкурс «1 хвилина», де учасникам запропонували зробити відео під заданий музичний фрагмент тривалістю до 1 хвилини. Переможцем  конкурсу став Віталій Дмитрук, студент Львівської академії мистецтв і постійний відвідувач всіх заходів WIZ-ART’у. Віталій вже давно знімає відео і його робота надіслана на конкурс стала приємним здивуванням і заслужено отримала нагороду: сувенірне горнятко Wiz-Art, а також приз від мережі ILIKE. Фільм-переможець можна переглянути тут

Переможець відеоконкурсу "1 хвилина" from Wiz-Art Festival on Vimeo.

Фото з фестивалю  музичного відео можна переглянути  тут: http://picasaweb.google.com/wizart.fest/Videologia#

В 2010 році WIZ-ART готує низку нових сюрпризів не лише для львів’ян, але й для кіноманів інших міст: кінопокази, вечірки, а також Міжнародний фестиваль візуального мистецтва, який проходитиме у травні протягом чотирьох днів і представить прем’єри найновіших і найцікавіших короткометражних фільмів і візуальних творів від авторів, які приїдуть зі всього світу спеціально на WIZ-ART.