категорії: блоґ-запис

26-29 травня IV Фестиваль Wiz-Art 2011!

теґи: Wiz-Art, фестиваль короткометражного кіно

 

26-29 травня у Львові відбудеться найбільший незалежний кінофестиваль України WizArt 2011. Протягом чотирьох днів у Палаці мистецтв глядачі побачать тільки яскраве кіно: найпомітніші досягнення в короткометражному світі фестивальних новинок, прем’єри як студентських, так і професійних фільмів від визнаних режисерів.

В програмі IV Міжнародного Фестивалю Короткометражних Фільмів Wiz–Art буде продемонстровано 98 фільмів з 26 країн, знятих протягом двох останніх років, відбудуться також майстер-класи і зустрічі з іноземними та українськими режисерами у форматі Q&A (Запитання/Відповідь).

З повною програмою можна ознайомитись на сайті.

 

ПРОГРАМА ПО ДНЯХ: 26.05 четвер27.05 п’ятниця28.05 субота29.05 неділя

 

Дивіться Офіційний відеоролик Фестивалю:

 

 

а також трейлер з уривками з фільмів!

 

Переможців конкурсу фільмів визначатиме міжнародне журі у складі режисерки Рут Пекстон (Шотландія), продюсера Девіда Лінднера (Німеччина) та режисера і художника Ігоря Подольчака (Україна). Більше про журі можна прочитати тут.

Цього року в програмі глядачі побачать 18 українських короткометражних фільмів, 5 в конкурсі і 13 в позаконкурсній панорамі.  Також відбудуться спеціальні покази канадських короткометражок і французької анімації.

На відкритті Фестивалю відбудеться музичний перформенс фінського віджея і діджея Томмі Мустаніємі разом з Cantabile Orchestra.

Презентації та майстер-класи проведуть режисери Еміль Станґ Лунд (Норвегія), Мортен Халворсен (Данія), Рут Пекстон (Шотландія), Міка Маджі (Німеччина), Маґалі Маґістрі (Франція), Олександр Анпілогов (Україна), продюсер Девід Лінднер (Німеччина), оператор Армін Дірольф (Німеччина), режисер-аніматор Микита Лиськов (Україна). На презентаціях можна буде поспілкуватись з авторами фільмів, переглянути та обговорити їх останні роботи.

Вхід на всі 4 дні кінопоказів Фестивалю (11 сеансів) – 99 грн., вхід на один день – 30 грн. (Великий зал Палацу мистецтв).

Вхід на презентації та майстер-класи вільний (ArtSchool Палацу мистецтв).

Квитки в кабінеті Wiz–Art в Палаці Мистецтв, а також в магазині «Стильний Львів» (вул. Вагова, 15)

 

WizArt – тільки яскраве кіно!

Львів, Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17 www.wiz-art.com.ua ;  0635615722