категорії: блоґ-запис

HITCHCOCK PARTY!!! 24.04 в Палаці мистецтв (Львів)

теґи: Alfred Hitchcock, Cinema Party, Wiz-Art

Міжнародний фестиваль візуального мистецтва Wiz-Art представляє Кіновечірку "Хічкок Повертається" у стилі suspense (англ. невідомість, невизначеність, тривога очікування - в нашому випадку очікування під час "напруги, яка зростає").

Наша вечірка - це незабутнє шоу, що не має аналогів у Львові та Україні. З допомогою відео, аудіо та світлових ефектів, інтерактивних ігор та незвичайних розваг ми проведемо вечір, який неможливо забути.

Якщо ви хочете прийти, маєте усвідомити,що це вплине на ваше подальше життя і змінить вашу реальність. Адже Альфред Хічкок може все!!!

Довідка: Хічкок – культовий режисер, сама згадка про якого, викликає безліч асоціацій як у звичайного обивателя, так і у знавців історії кінематографу. Прізвище Хічкок – синонім жаху, страху, напруження, це не просто прізвище, це бренд, символ цілої епохи у світовій історії. Кіновечірка має відтворити атмосферу, в якій відбувається дія фільмів режисера. Його герої, інтелектуальна та мистецька еліта Нью-Йорка, аристократи, які здатні звичайний злочин перетворити у мистецтво.

квитки можна буде придбати з 14 квітня.
Вартість квитків 50 грн. без флаєра, 30 грн. з флаєром.
Кількість квитків обмежена тел. 80636286773
!!!ПОЧАТОК О 19.00 і ліпше не спізнюватись!!!
Палац Мистецтв, вул. Коперніка 17, Львів


Promo video for Hitchcock party 24.04.2009 in Palace of Arts from Wiz-Art Festival on Vimeo.

Промоційне відео для кіновечірки "Хічкок повертається"
Це лише 3 хвилини, а 24 квітня в львівському Палаці мистецтв, на великому екрані буде демонструватись шалене, динамічне і розривне ТРИГОДИННЕ відеошоу за мотивами фільмів Сера Альфреда Хічкока