категорії: блоґ-запис

Hорвезькі SHORT’и в Україні!

теґи: Wiz-Art, Норвегія, короткометражне кіно

 

За підтримки Посольства Норвегії та Європейського Культурного Фонду

Wiz-Art і Норвезька кіношкола Nordland представляють найкращі та найновіші короткометражні фільми з Норвегії, створені протягом 2009-2010 років. Романтика півночі, зимові гори і безстрашні вікінги, а також світ дитинства, де все можливо і мрії завжди здійснюються, – все це і навіть більше побачать глядачі Львова і Києва у десяти фільмах талановитих режисерів, котрі живуть і знімають кіно за полярним колом.

Представить фільми спеціальний гість – норвезький режисер і продюсер Торфінн Іверсен, який проведе майстер-клас на тему «Розвиток Ідеї Фільму». Роботи режисера були відібрані у конкурсну програму багатьох фестивалів, серед яких Clermont Ferrand International film festival та Fresh Film Fest: International Student Film Festival у Карлових Варах. Торфінн Іверсен брав участь у Berlinale Talent Campus та Odense Talent Campus у Данії. У 2009 році режисер був гостьовим лектором у Познанській Академії мистецтв (Польща).

Повна програма кінопоказу «Норвезькі SHORTи» ТУТ!

Дивіться відеотрейлер:

 


Тривалість сеансу 1 год 37 хв

Розклад кінопоказів:

ЛЬВІВ – 17 лютого о 19:00 Палац мистецтв, вул. Коперніка, 17
тел. 0635615722 http://wiz-art.com.ua/

КИЇВ – 19-20 лютого Кінотеатр «Жовтень», вул. Костянтинівська, 26
тел. (044) 417-26-82 http://www.zhovten-kino.kiev.ua/

Майстер-клас Торфінна Іверсена у Львові 18 лютого о 18:00 в Art School Палацу Мистецтв, в Києві 19 лютого о 15:00 в кінотеатрі «Жовтень» (участь в майстер-класі за попереднім записом, всі бажаючі повинні надіслати своє ім’я на info@wiz–art.com.ua)

Wiz–Art – тільки яскраве кіно!