категорії: блоґ-запис

WIZ-ART 2010!!!

теґи: Wiz-Art, Wiz-Art Festival, короткометражне кіно, короткометражне кіно та анімація

20-23 травня у Палаці мистецтв вже втретє у Львові відбудеться Міжнародний фестиваль WIZ-ART, найбільша і найголовніша кіноподія року у нашому місті.

Протягом чотирьох насичених днів львів’яни і гості фестивалю переглянуть найновіші короткометражні фільми зі всього світу, загалом 105 фільмів з 30 країн.

Третій WIZ-ART виходить на новий рівень і пропонує широку панораму фільмів, отриманих від режисерів зі всіх куточків планети, від Гонконгу до Норвегії і Болгарії, від Іспанії до Нової Зеландії і, звичайно ж, України.

Міжнародне  журі буде визначати переможців у категоріях «найкращий ігровий фільм», «найкращий анімаційний фільм» і «найкращий експериментальний фільм». Членами журі є турецький режисер Озан Ачіктан (Ozan Açıktan), медіахудожник Антон Черни (Anton Čierny) зі Словаччини, режисерка зі Швеції Анна Клара Орен (Anna Klara Åhrén), а також український продюсер Олександр Дебич. Читайте більше про журі тут: http://wiz-art.com.ua/jury

Поза конкурсом будуть показані спеціальні програми найоригінальніших фільмів з Фінляндії, країн Азії, а також підбірка сучасного відеоарту. Свої фільми особисто представлять режисери Фернандо Усон (Fernando Usón, Іспанія), Томаш Юркєвіч (Tomasz Jurkiewicz, Польща), Тоні Донох’ю (Tony Donoghue, Ірландія) та інші. Також відбудуться спеціальні презентації фестивалів-партнерів WIZ-ART’у: Фестивалю студентських фільмів «Начало» (Росія) і Фестивалю фільмів жінок-режисерів «A Corto Di Donne» (Італія).

За  чотири дні в головному залі Палацу мистецтв відбудеться загалом 12 ексклюзивних кіносеансів, кожен тривалістю півтори години, а в холі Палацу буде фотоекспозиція, створена спеціально для Фестивалю, також в перервах між сеансами виступатимуть ді-джеї і ві-джеї. Щовечора в клубах міста відбуватимуться вечірки в рамках фестивалю.

WIZ-ART – тільки яскраве кіно!

    ПОВНА ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ ТУТ:

        http://wiz-art.com.ua/program2010

ОФІЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛИК ФЕСТИВАЛЮ:

 

WIZ-ART 2010!!! from Wiz-Art Festival on Vimeo.

Квитки в Палаці мистецтв, вул. Коперніка 17 (кабінет 205)

Вартість входу на весь фестиваль – 99 грн (за 4 дні, протягом яких відбудеться 13 різних кіносеансів), 30 грн. – на один день на вибір.

Кількість квитків обмежена!